payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Manikúra   |   Nabídka manikúry
Krása je spontánní reakce na harmonii mysli, těla a duše

Za tisíce let se SpaRitual ponořil do tajemství vody. V průběhu doby se tato lázeňská tradice obklopila krásou a omlazováním ve všech jeho aspektech, jak uvnitř, tak navenek. SpaRitual chápe a vychutnává mocné výhody péče o pokožku, pohybu a meditace.

Moderní SpaRitualistka pracuje na bázi denní péče, vyvažování nabitého programu malými, luxusními a jednoduchými rituály krásy s rychlým účinkem. Je naladěna na sny a rytmus života uživatelky, která je vtipná a smyslná, elegantní a moudrá, praktická a bezstarostná. Ona navrhuje svůj vlastní život, obohacuje ho tím nejlepším pro krásu, výživu, odolností proti stresu a cvičením. Objevila SpaRitual.

SpaRitual nabízí progresivní koncepty určené k péči o ruce, nohy a nehty. SpaRitual výrobky byly získávány šetrně a jsou perfektně zpracované pro zlepšení každodenního života.

SpaRitual je osvícenou volbou pro profesionály a je prodáván v nejlepších lázních a salonech na celém světě. Věnuje se životnímu prostředí, SpaRitual nabízí pouze vegan, paraben-free systém péče o ruce a nohy. Navíc všechny výrobky pro péči o nehty jsou vegan a bez DBP, toluenu, formaldehydu a formaldehydové pryskyřice. Přesvědčte se sami.

Buďte SpaRitualista, protože všichni si zaslouží žít dobrý život.

Veganské ingredience

Získáváno vědomě

Péče SpaRitual obsahuje jemné vůně s léčebnými přínosy, které fungují na harmonizaci konkrétní čakry. SpaRitual využívá veganských zdrojů ze všech koutů světa, včetně ekologicky vzácných rostlin a esencí. Naše biologicky odbouratelné produkty, jsou formulovány v souladu s normami EcoCert a jsou bez syntetických barviv, parabenů, škodlivých konzervačních látek a petrochemie.

Vegan

SpaRitual produkty jsou 100% vegan. Nejsou testovány na zvířatech, ani se při výrobě nepoužívají živočišné produkty. Kromě toho, požadujeme od našich dodavatelů certifikaci původu zdrojů v tom smyslu, že jsou získávány dle našich standardů.

Ekologická kontrola

Ekologické předpisy vyžadují pěstování rostlin bez syntetických herbicidů, pesticidů a geneticky modifikovaných organismů (GMO). Při zpracování kladou důraz na využívání obnovitelných zdrojů a ochranu půdy a vody.

manikura3.png
manikura4.png
manikura2.png
manikura1.png