payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o pleÅ¥   -   Solution Ultra Lift
„Rituál pro zpevnění a lifting pleti“

Oddaluje projevy stárnutí u všech typů pleti.

Omlazující péče pro zralou pleť s okamžitým vyhlazujícím účinkem.

Ošetření (90 min.) 1500,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Zaměření řady:

  • Korekce pokleslých kontur obličeje
  • Boj s glykací
  • Hloubková obnova elasticity pokožky
  • Redukce hlubokých vrásek
  • Stimulace buněčného metabolismu
design-lift-visage
DESIGN LIFT VISAGE Restrukturační zpevňující péče s komplexem Pepti-Oriza-Calcium, dóza 50 ml
Cena 2300,- Kč

Pleťový krém s příjemnou texturou, která okamžitě proniká do pokožky, aniž by ji zanechávala mastnou nebo s lepivým filmem. DESIGN LIFT VISAGE je zpevňující a vypínající péče, která mimo jiné také hydratuje a téměř okamžitě po aplikaci dokonale připravuje pleť na make-up. Vhodné pro smíšenou pleť. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Obohaceno o esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 pro silnější, pevnější pleť. Použití: Každé ráno na celý obličej, krk a dekolt samostatně nebo přes sérum DESIGN ULTRA LIFT.
design-lift-riche
DESIGN LIFT RICHE Restrukturační zpevňující péče s komplexem Pepti-Oriza-Calcium – denní obohacený krém, dóza 50 ml
Cena 2495,- Kč

Pleťový krém s příjemnou texturou, která okamžitě proniká do pokožky, aniž by ji zanechávala mastnou nebo s lepivým filmem. DESIGN LIFT VISAGE je zpevňující a vypínající péče, která mimo jiné také hydratuje a téměř okamžitě po aplikaci dokonale připravuje pleť na make-up. Vhodné pro suchou pleť. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Obohaceno o esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 pro silnější, pevnější pleť. Použití: Každé ráno na celý obličej, krk a dekolt samostatně nebo přes sérum DESIGN ULTRA LIFT.
design-lift-nuit
DESIGN LIFT NUIT Intenzívní regenerační péče na noc s komplexem Pepti-Oriza-Calcium – noční krém, dóza 50 ml
Cena 2400,- Kč

Vysoce účinný krém se složením vhodným pro všechny typy pleti. Už jeho samotná, levandulově modrá barva slibuje klid a ponoření do hlubin uzdravujícího spánku pleti a jejích buněk. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Obohaceno o esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 pro silnější, pevnější pleť. Použití: Každý večer na celý obličej, krk a dekolt samostatně nebo přes sérum DESIGN ULTRA LIFT.
design-ultra-lift
DESIGN ULTRA LIFT Remodelační liftingové sérum s komplexem Pepti-Oriza-Calcium – pleťové sérum,
tuba 30 ml

Základní SÉRUM pro posílení účinků další péče, na pravidelné nebo občasné používání podle potřeby pleti. Má daleko vyšší koncentraci aktivních látek než další přípravky z této řady a představuje základní životní krok pro všechny ženy, které sní o obnově pevnosti pleti a zářivého vzhledu, ať už mají jakýkoliv typ pleti. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Obohaceno o esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 pro silnější, pevnější pleť. Použití: Každé ráno a večer na celý obličej, krk a dekolt použijte množství odpovídající 3 zmáčknutím pumpičky. Rozetřete do vstřebání a pak aplikujte péči podle typu pleti. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE SAMOSTATNĚ.
design-lift-regard
DESIGN LIFT REGARD Emulze pro oční kontury na vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima, tuba 15 ml
Cena 1580,- Kč

DESIGN LIFT REGARD, pro korekci vrásek okolo očí, potlačení tmavých kruhů a váčků pod očima. Je oftalmologicky testován. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Obohaceno o esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 pro silnější, pevnější pleť. Použití: Pravidelně ráno a večer na horní a spodní víčka.
design-lift-cou-decollete
DESIGN LIFT COU & DECOLLETE Zpevňující a liftingová péče na krk a dekolt s komplexem Pepti-Oriza-Calcium – emulze na krk a dekolt, tuba 50 ml
Cena 1870,- Kč

Zpevňující a liftingový krém pro specifickou oblast krku a dekoltu. Oblast, která potřebuje intenzivní péči, zvláště pak po opalování. Obnovuje pružnost a pevnost pleti do hloubky. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Obohaceno o esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6 pro silnější, pevnější pleť. Použití: Každé ráno a večer na celý krk a dekolt samostatně nebo přes sérum DESIGN ULTRA LIFT.
design-lift-levres
DESIGN LIFT LEVRES Krém na rty, tuba 15 ml
Cena 1100,- Kč

Lehké, zářivé a hedvábně sametové složení krému na rty a kontury rtů bylo speciálně vyvinuto tak, aby vyhlazovalo kontury rtů a zároveň jim dodalo objem a zvýraznění. Již od prvního použití rty získají pružnost a jemnost. Dostávají viditelně větší objem. Kontury jsou lépe prokreslené. Působí i jako fixátor rtěnky. Složení: Pepti-Oriza-Calcium komplex pro zlepšení pevnosti, kyselina hyaluronová intenzivně hydratuje rty. Použití: Pravidelně ráno a večer na rty a jejich konturu.
design-lift-masque
DESIGN LIFT MASQUE Gelovo-krémová pleťová maska, tuba 75 ml
Cena 1200,- Kč

Extra svěží, komfortní gelovo krémová pleťová maska pro okamžitý „lifting“, vyhlazení a zpevnění pleti obličeje. Pro jemnou a sametově jemnou pokožku. Pleť je projasněná a vyhlazená. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Oligo – vitamin komplex + aramidy posiluje pevnost pleti. Použití: 1 nebo 2 krát týdně silnější vrstvu na obličej, krk a dekolt. Nechejte působit 15 minut a nevstřebané zbytky masky odsajte ubrouskem a tonizujte.
design-lift-patch-yeux
DESIGN LIFT PATCH YEUX Navlhčené plátky, balení 10 ks
Cena 1315,- Kč

Navlhčené plátky působí komplexem Pepti-Oriza-Calcium pod očima pro okamžitě vyhlazení a zklidnění očních kontur, snižují otoky a tmavé kruhy. Oči září jen po této jednoduché aplikaci. Složení: Nový komplex Pepti-Oriza-Calcium od PAYOT využívá poslední poznatky o přínosu kalcia pro pleť. Působí přímo na buněčná jádra, aby znovu aktivoval vitální funkce pleti a obnovil její pružnost do hloubky. Použití: Aplikujte pod oči, nechejte působit 10 minut. Masku sloupněte a zbytek masky vklepejte do pleti a aplikujte oční krém. Jako intenzívní péči používejte 1x denně po dobu 1 měsíce nebo občas, kdykoliv je třeba před večírkem nebo svatbou.
solution-ultra-lift.png