payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o pleÅ¥   -   Solution Purete
„Purifikační rituál“

Účinná čistící péče založená na přírodních výtažcích, které regulují nadměrný maz a čistí problematickou pleť.

Ošetření (60 min.) 850,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Vhodné pro smíšenou,mastnou,problematickou nebo zdravou pleť.

Zaměření řady:

  • PročiÅ¡Å¥uje epidermis
  • Zbavuje pleÅ¥ nečistot
  • Absorbuje pÅ™ebytečný kožní maz
  • Vyvažuje kožní mikroflóru
  • Reguluje mechanizmus mazových žláz

Produkty řady Solution Purete

purement-nettoyant
Purement nettoyant Detoxikační pěna, tuba 150 ml
Cena 860,- Kč

PUREMENT NETTOYANT detoxikuje a neutralizuje mikroorganismy způsobující akné. V jednom kroku reguluje tvorbu kožního mazu a vyvažuje kožní mikroflóru. Není to odličovač makeupu, ale slouží pro vyčištění pleti od mikroorganismů a následně i redukuje tvorbu mazu přes den i noc. Složení: Kyselina salicylová čistí do hloubky zanesené póry, éterické oleje z máty působí antisepticky, z tymiánu působí antisepticky a adstringentně, z rozmarýnu pročišťuje epidermis. Použití: Ráno a/nebo večer na celý obličej, krk a dekolt. Pěnu aplikujte malými krouživými pohyby a pak opláchněte vodou a tonizujte.
tonique-purifiant
Tonique purifiant Čistící voda bez alkoholu, tuba 200 ml
Cena 575,- Kč

TONIQUE PURIFIANT je tonik bez alkoholu s extraktem zelené kávy. Tonizuje, vyrovnává a detoxikuje smíšenou a mastnou pleť. Čistí pokožku do hloubky, vyrovnává buněčné funkce, hydratuje. Zanechá pleť svěží a rozjasněnou, navrací jí vitalitu. Složení: Extrakt zelené kávy detoxikuje a chrání před volnými radikály, Oligocéane® dodává stopové prvky pro zdravý vzhled pleti, kyselina salycilová čistí zanesené póry. Použití: Ráno a večer. Důkladně navlhčete tonikem vatové tamponky a očistěte celý obličej, krk a dekolt.
elixir-purete
Elixir Purete Purifikační a detoxikační esence, lahvička 30 ml
Cena 1230,- Kč

Čistí pleť do hloubky. Reguluje nadměrnou tvorbu mazu, opravuje a působí preventivně před vznikem pupínku. Složení: Elixir komplex, který má preventivní, ochranné a obnovující účinky. Extrakt z tymiánu purifikuje a reguluje maz, zelený čaj a vitamin PP vyrovnává a působí preventivně před vznikem nerovnosti na pleti, kyselina salicylová podporuje přírodní exfoliaci pleti a zjemňuje texturu pleti. Použití: Každý den, nebo dvakrát do roka podle potřeby.
creme-purifiante
Creme purifiante Krém pro smíšenou pleť, tuba 40 ml
Cena 800,- Kč

Vyrovnává a pročišťuje smíšenou a mastnou pleť s akné. Detoxikuje, desinfikuje, matuje, reguluje činnost mazových žláz a vyrovnává kožní mikroflóru. Zanechá pleť matnou, rozjasněnou a jemnou. Složení: Sebaryl® antibakteriální, reguluje tvorbu nadměrného mazu, Bioecolia® vyrovnává kožní mikroflóru, kukuřičný škrob absorbuje maz, alantoin zklidňuje, extrakt mořských řas hydratuje. Použití: Ráno a večer na celý obličej, krk a dekolt. Samostatně nebo přes sérum SO PURE.
fluide-matifiant
Fluide matifiant Emulse pro mastnou pleť, tuba 40 ml
Cena 860,- Kč

Chrání, hydratuje a matuje smíšenou a mastnou pleť bez akné. Chrání buňky před oxidací, obnovuje rovnováhu a obranyschopnost pleti. Zanechá pleť matnou, sjednocenou, hebkou a vláčnou. Složení: Cytobiol iris® dodává dlouhotrvající efekt matu a vyvažuje kožní mikroflóru, kukuřičný škrob absorbuje maz, vitamín E neutralizuje volné radikály. Použití: Každé ráno na celý obličej, krk a dekolt. Samostatně nebo přes sérum SO PURE.
creme-matifiante
Creme matifiante Krém pro mastnou pleť, tuba 50 ml
Cena 1350,- Kč

Reguluje nadměrný maz, hydratuje a normalizuje smíšenou a mastnou pletˇ bez akné. Hydratuje a zpevňuje pokožku. Zanechává pleť matnou a sjednocenou. Složení: Extrakt zelené kávy, Cytobiol iris® dodává dlouhotrvající efekt matu a vyvažuje kožní mikroflóru, kukuřičný škrob absorbuje maz, hyaluronát sodný hydratuje vrchní vrstvy epidermis. Použití: Každý večer na celý obličej, krk a dekolt. Samostatně nebo přes sérum SO PURE.
masque-purifiant
Masque Purifiant Antibakteriální čistící pleťová maska,
tuba 50 ml
Cena 760,- Kč

Čistící adstringentní maska pro smíšenou nebo mastnou pleť s akné nebo bez něj. Čistí pokožku do hloubky a stahuje póry. Složení: Bílý jíl a minerální soli pohlcují přebytečný kožní maz a stahují póry, extrakt zelené kávy a Ichtyol detoxikují a neutralizují nečistoty. Použití: Jednou nebo dvakrát týdně na celý obličej, krk a dekolt, mimo okolí očí. Naneste silnou vrstvu. Nechte působit 15 minut, potom smyjte teplou vodou a tonizujte.
pece-o-plet.png