payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o pleÅ¥   -   Solution Energisante
„Hydratační revitalizační rituál“

Dodává vitalitu a zářivost pokožky.

Kombinace superovoce odstraní veškerou únavu a stres. Pleť bude rozzářená a odpočatá. Vhodné pro všechny typy pleti, které jsou momentálně ve velkém stresu.

Ošetření (90 min.) 1300,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Zaměření řady:

  • Energizující ucelená Å™ada na bázi super ovoce
  • Rozjasňující, hydratační a ochranná péče
  • Péče pro vÅ¡echny typy pleti i pro ty nejmladší

Produkty řady My Payot

my-payot-tonique
My Payot Tonique Čistící pleťová voda 2v1, tuba 200 ml
Cena 585,- Kč

Čistící pleťová voda šetrně čistí Vaši pleť v jednom kroku a díky obsaženým výtažkům z ananasu ji připravuje na snadné vstřebávání následné péče. Vaše pleť je šetrně a rychle očištěná a září zdravím. Vhodné pro všechny typy pleti. BEZ PARABENŮ. Složení: Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, ananas. Použití: Každé ráno a večer použijte dostatečné množství přípravku na vatové tampony a očistěte si celý obličej i krk, už netonizujte! Na odlíčení očí doporučujeme Démaquillant pour les Yeux (oftalmologicky testované, vhodné pro citlivé oční okolí) anebo Démaquillant pour les yeux et lévres (dvoufázový odličovač očí a rtů).
my-payot-regard
My Payot Regard Rozjasňující oční gel v roll-onu, tuba 15 ml
Cena 800,- Kč

Lehký oční gel obohacený o jemnou perleť okamžitě vyhladí a rozzáří unavené oční okolí. Navíc zmírňuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Aplikátor ve tvaru roll-onu efektivně zapracuje aktivní složky výrobku hluboko do pokožky. BEZ PARABENŮ. Složení: Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, Centella Asiatica podporuje tvorbu kolagenu. Použití: Každé ráno a večer na očištěnou pokožku. Aplikujte na spodní i horní víčka kromě pohyblivé části.
my-payot-jour
My Payot Jour Výživný denní krém se Superovocem, dóza 50 ml
Cena 950,- Kč

Rozjasňující vyživující denní krém Vás každé ráno osvěží a povzbudí na celodenní „maraton“. Tento bohatý krém je určený pro pokožku, která je náchylná na vysoušení. BEZ PARABENŮ. Složení: Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, Vitamin B5 udržuje hydrataci v pokožce. Použití: Každé ráno na očištěnou pleť obličeje i krku.
my-payot-fluide
My Payot Fluide Nemastný denní fluid se Superovocem, tuba 50 ml
Cena 860,- Kč

Rozjasňující nemastný fluid každé ráno osvěží a hydratuje Vaši pleť, zatímco respektuje potřeby smíšené až mastné pleti. BEZ PARABENŮ. Složení: Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, Tapioka absorbuje nadměrný maz. Použití: Každé ráno na očištěnou pleť obličeje i krku.
my-payot-nuit
My Payot Nuit Regenerační noční péče se Superovocem, dóza 50 ml
Cena 1080,- Kč

Po náročném dni si potřebujete Vy, ale i Vaše pleť odpočinout a načerpat novou sílu. Výživu a regeneraci pleti přes noc zajistí bohatý noční krém. Ráno pokožka září mládím. Vhodné pro všechny typy pleti. BEZ PARABENŮ. Složení: Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, výtažek z lískového oříšku podporuje tvorbu lipidů na pleti a také vyživuje. Použití: Každý večer na očištěnou pleť obličeje i krku.
my-payot-masque
My Payot Masque Hydratačnty, tuba 50 ml
Cena 800,- Kč

Máte před sebou důležitý večírek? Anebo máte po bouřlivém večírku? Pro všechny případy je tu osvěžující maska, která Vás zbaví nedokonalostí a pleť bude zářit zdravím. Vhodné pro všechny typy pleti. BEZ PARABENŮ. Složení: Superovoce: Goji a Acai pro zdravou a rozzářenou pokožku, Aktivní Bifidus pro posílení přirozené obranyschonosti pleti, Biosacharidy zlepšují povrch pokožky. Použití: Na očištěnou pleť obličeje i krku, ideálně po peelingu, naneste silnější vrstvu masky. Po 15-ti minutovém působení nevstřebané přebytky masky odsajte ubrouskem a dočistěte pleťovou vodou.
Tip: pokud chcete vypadat opravdu skvěle, použijte masku 2x – 3x během jednoho týdne (samozřejmě peeling děláte max.1x měsíčně).
solution-energisante.png