payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o pleÅ¥   -   Solution Douceur Essentielle
„Rituál pro citlivou pleť“

Zklidňující a posilující ošetření citlivé nebo podrážděné pleti.

Masáž obličeje s balzámem obsahující zklidňující přírodní látky jako je levandule, sezam, lékořice, kukuřičný olej a další.

Chladící profesionální maska se zklidňující Boswelií navrací pocit komfortu na pleti a navíc posiluje její přirozené ochranné bariéry.

Ošetření (60 min.) 850,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Zaměření řady:

  • Zklidňuje podráždÄ›ní pleti.
  • Bez parabenů a bez barviv.
  • Obnovuje epidermis.
  • Chrání pÅ™ed vnÄ›jšími vlivy.
  • Posiluje pÅ™irozenou obranyschopnost pokožky.

Produkty řady Solution Douceur Essentielle

creme-douce
CREME DOUCE Zklidňující rekonstituční péče s extraktem Boswellia, tuba 40 ml
Cena 1125,- Kč

Hvězda řady Les Sensitives Douceur- nezbytná pro každodenní péči o citlivou pleť - CREME DOUCE. Jemný tající krém nabízí skutečně příjemný okamžik pro nespokojenou pleť. Konejší a napravuje při současné obnově rovnováhy pokožky. S každým novým dnem je pleť kypřejší, září jasem a vitalitou. Vhodný pro smíšenou citlivou pleť. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti. Použití: Ráno a večer aplikujte na celý obličej, krk a dekolt samostatně nebo přes sérum DOUX SERUM.
creme-douce-riche
CREME DOUCE RICHE Zklidňující rekonstituční péče s extraktem Boswellia, dóza 50 ml
Cena 1440,- Kč

Bohatý krém nabízí skutečně příjemný okamžik pro nespokojenou suchou citlivou pleť. S každým novým dnem je pleť zdravější, září jasem a vitalitou. Vhodný pro suchou pleť. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti, kokosový olej vyživuje suchou pleť. Použití: Ráno a večer aplikujte na celý obličej, krk a dekolt samostatně nebo přes sérum DOUX SERUM.
doux-serum
DOUX SERUM Rekonstituční zklidňující sérum s extraktem Boswellia, mechanický dávkovač 30 ml
Ryzí zklidňující koncentrát DOUX SERUM má složení speciálně přizpůsobené aktivnímu působení proti zarudnutí a podráždění. Svěží, transparentní sérum pleť okamžitě zahalí do příjemného kokonu. Okamžitě odstraňuje začervenání a nepříjemné pocity. Vhodné pro všechny citlivé pleti. Bez parfemace. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti, Orsej jarní zlepšuje krevní mikrooběh. Použití: Naneste množství odpovídající 3 zmáčknutí pumpičky na celý obličej, krk a dekolt. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE SAMOSTATNĚ.
doux-regard
DOUX REGARD Zklidňující péče na oční kontury s extraktem Boswellia, tuba 15 ml
Cena 750,- Kč

Pro jemné oční okolí DOUX REGARD, gelový krém minimalizuje překrvení otoků kolem očí a potlačuje tmavé kruhy pod očima. Vhodné pro všechny citlivé pleti. Bez parfemace. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti. Použití: Ráno a večer aplikujte na horní a spodní víčka.
doux-gommage
DOUX GOMMAGE Gomáž bez exfoliačních granulí s extraktem Boswellia, tuba 75 ml
Cena 1015,- Kč

Nový jas citlivé pleti dodává DOUX GOMMAGE. Bez mikrogranulí jemně odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty a čistí tak pleť bez jakéhokoliv podráždění. Vhodné pro všechny citlivé pleti. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti, AHA ovocné kyseliny zbavují epidermis odumřelých buněk. Použití: Jednou nebo dvakrát týdně na celý obličej a dekolt. Aplikujte na suchou pokožku a provádějte jemnou krouživou masáž, dokud se gel nezmění v olej. Po té odstraňte zbytky gomáže pleťovou vodou LOTION DEMAQUILLANTE DOUCE.
masque-doux
MASQUE DOUX Zklidňující, okamžitě rozjasňující péče s extraktem Boswellia, tuba 75 ml
Cena 950,- Kč

Pro záchrannou péči podrážděné citlivé pleti je určená bohatá, jemná, neodolatelná MASQUE DOUX ponořující pleť do konejšivé lázně. Zmírňuje nepříjemné pocity a zvyšuje přirozenou obranyschopnost pleti. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti. Použití: Vždy před maskou proveďte peeling kvůli lepšímu vstřebání aktivních látek. 1x nebo 2x týdně aplikujte na celý obličej, krk a dekolt. Naneste v silnější vrstvě a nechejte působit 15 minut. Nevstřebané přebytky masky odsajte ubrouskem a tonizujte LOTION DEMAQUILLANTE DOUCE.
lotion-demaquillante-douce
LOTION DEMAQUILLANTE DOUCE Zklidňující pleťová voda s extraktem Boswellia, láhev s pumpičkou 200 ml
Cena 660,- Kč

LOTION DEMAQUILLANTE DOUCE je velmi vysoce snášenlivý micelární čistící roztok.Neparfemovaný roztok bez parabenů čistí a tonizuje obličej a zároveň posiluje přirozené obranné schopnosti pokožky. Činnost micelárních částic odstraňuje nečistoty, zatímco zachovává nepoškozený hydrolipidický film na povrchu pleti. Složení: Extrakt Boswelia, který odstraňuje nepříjemné pocity podráždění, sezamový extrakt posiluje pokožku, prebiotika zvyšují přirozenou obranyschopnost pleti. Použití: Ráno a večer dostatečně navlhčete vatové tampony a očistěte celý obličej, krk a dekolt.
les-sensitives-douceur.png