payot1

Atelier de Beauté

Kosmetika Payot, Biostimulační laser, Ultrazvuková špachtle, Masáže, Depilace, Pedikúra

Kosmetika   payot3 |   Péče o pleÅ¥   -   Solution Correcteur Rides
„Rituál pro vyhlazování vrásek“

Vyhlazuje jemné linky a vrásky.

Skutečný zdroj mládí s jemnou vůní fíků odstraní známky stárnutí pleti. Po zjemňující mikroabrazi, která rozjasňuje pleť, budete přeneseni do světa komfortu s obličejovou masáží 42 kroků a na závěr bude aplikována maska pro vyhlazení vrásek.

Ošetření (90 min.) 1500,- Kč

Ceny jsou dle platného ceníku uvedeny v CZK s DPH 21%.
Změna cen vyhrazena.

Zaměření řady:

  • Korekce vrásek
  • Obnovení energie bunÄ›k
  • Prevence oxidace bunÄ›k
  • Stimulace buněčné obnovy
  • Obnovení hydratace

Produkty řady Solution Correcteur Rides

correctrices-rides-relax
Rides Relax Péče pro korekci mimických vrásek, tuba 50 ml
Cena 2650,- Kč

Péče pro korekci mimických vrásek bez injekcí. Originální kombinace vysoce účinných látek poskytuje účinky zaměřené na tři cíle: zpomaluje tvorbu mimických vrásek, opravuje vrásky do hloubky a rozzáří pleť. Složení: Uvolňující komplex s dermo regulačními účinky pro omezení svalových stahů; Vitanol pro obnovu buněk, podporu tvorby kolagenu a ochranu podpůrných vláken. Jemné pigmenty pro zakrytí drobných vrásek díky optickému efektu. Použití: Nanášejte ráno a večer na vyčištěný obličej, krk a dekolt.
correctrices-rides-relax-regard
Rides Relax Regard Korekce vrásek kolem očí, tuba 15 ml
Cena 1500,- Kč

Korekční péče o svalové kontrakce v oblasti očních kontur a vějířků kolem očí. Vyhlazuje a "uvolňuje" vrásky a jemné linky v této citlivé oblasti. Potlačuje tmavé kruhy a váčky pod očima. Zpomaluje tvorbu mimických vrásek. Složení: Botox like II komplex (Leuphasyl, Argirelin, Mytoxiol, Glistin) pro potlačení svalových kontrakcí, vitamin C a gingko biloba proti kruhům pod očima, koňský kaštan proti otokům. Použití: Používáme na oční kontury ráno a večer.
correctrices-special-rides-serum
Spécial rides sérum Ultravyhlazující sérum, tuba 30 ml
Pleťové sérum pro vyhlazování a redukci hlubokých vrásek a obnovení hustoty dermis. Výsledkem je omlazený obličej, okamžitě vymazané vrásky a vyplněná, jakoby načechraná pleť. Složení: KOA komplex obohacený o kombuchu a minerály. Použití: Večer a/nebo ráno, na vyčištěnou pokožku před použitím jiných přípravků. Naneste na celý obličej krk a dekolt množství odpovídající 3 stlačením. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE SAMOSTATNĚ.
correctrices-special-rides-creme
Spécial rides créme Zahušťující, vyhlazující pleťový krém, tuba 50 ml
Cena 2050,- Kč

Pleťový krém, který probouzí paměť vašich pleťových buněk na okamžitou korekci a vyhlazení vrásek a jemných povrchových linek i do hloubky. Odstraňuje hluboké vrásky, načechrává pleť a zahušťuje a vyhlazuje pokožku. Pleť vypadá mladší, vrásky jsou vymazány a pokožka září. Vhodný pro všechny typy pleti. Složení: KOA komplex vyplňuje vrásky z povrchu i z hloubky a působí jako prevence před vznikem nových vrásek; bambucké máslo vyživuje; komplex vitamínů A, B, C, D, E, physiogenyl pomáhá přizpůsobení se krému všem typům pleti. Použití: Ráno a večer na celý obličej, krk a dekolt, samostatně nebo na Special Rides Serum.
correctrices-special-rides-contour-yeux-et-levres
Spécial rides contour yeux et levres Regenerační krém na oči a rty, tuba 15 ml
Cena 1320,- Kč

Vyhlazuje vrásky a jemné linky kolem rtů a očí. Díky jemným pigmentům okamžitě odstraňuje vrásky díky odrážení světla. Složení: KOA komplex obohacený o kyselinu hyaluronovou a ceramidy, světlo odrážející látky, olej z brutnáku lékařského bohatý na esenciální mastné kyseliny, které bojují proti stárnutí. Použití: Večer a/nebo ráno, nanášejte nepatrné množství přípravku před použitím Special Rides Creme.
correctrices-special-rides-masque
Spécial rides masque Pleťová maska na vrásky, tuba 75 ml
Cena 1415,- Kč

Komfortní krémová maska okamžitě odstraňuje stopy únavy a vyhlazuje vrásky. Zvyšuje pružnost pleti, obnovuje její jas a svěží vzhled. Výsledkem je mladší pokožka s dokonalejším reliéfem a obnoveným jasem. Složení: KOA komplex obohacený o minerály. Použití: Jednou nebo dvakrát týdně na celý obličej, krk a dekolt, mimo očního okolí. Pro zvýšený efekt působení masky nejdříve proveďte peeling pomocí GOMMAGE DOUCEUR. Nanášejte silnou vrstvu. Ponechte 15 minut působit, pak odsajte nevstřebané zbytky masky ubrouskem a tonizujte.
solution-correcteur-rides.png